листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Измени во органи на управување


Информација за промени во органи на управување УО - 31.05.2023.pdf

Објавено на: 31.05.2023 14:06:17
Документ БР.: DOC_12285-36/2023
Урнек: Измени во органи на управување