Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп/продажба на сопствени акции


10. Одлука за стекнување сопствени акции со откуп.pdf

Објавено на: 31.05.2023 14:11:17
Документ БР.: DOC_12291-16/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции