Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски известаи за период од 01.01.2022г. до 31.12.2022г.


Revid.zavr.s-ka 2022g.potpis..pdf

Објавено на: 31.05.2023 14:10:17
Документ БР.: DOC_12304-83/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи