листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери - 4.7.2023 година.


Јавен повик за 40-то Собрание на Акционери закажано за 04.07.2023.pdf

Објавено на: 31.05.2023 14:25:17
Документ БР.: DOC_10109-104/2023
Урнек: Јавен повик за собрание