листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за презакажано собрание на акционери


Јавен повик за презакажано собрание на акционери.pdf

Објавено на: 31.05.2023 14:43:58
Документ БР.: DOC_10109-105/2023
Урнек: Јавен повик за собрание