Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за продолжување на прекината седница на Годишно собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


JP za prodolzuvawe na prekinata Sedn.na Godisno Sobranie na akc.TKP.pdf

Објавено на: 01.06.2023 08:37:21
Документ БР.: DOC_10109-106/2023
Урнек: Јавен повик за собрание