Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за на продолжена седница на Годишно собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


09.06.2023 Pr.odluka za otpovikuvawe na K.Stankoski od Soranie.doc
09.06.2023 Pr.odluka za otpovikuvawe na T.Stefanoska od Soranie.doc
09D958~1.DOC
09.06.2023Pr.odluka za izbor na Goce Koteski izvrsen clen na Odbor 2023.doc
CV-BIO~1.PDF
CV-BIO~1.PDF

Објавено на: 01.06.2023 08:37:25
Документ БР.: DOC_13285-179/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери