листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на ден 05.06.2023


Odluki od sobranie 05.06.2023.pdf

Објавено на: 05.06.2023 14:18:25
Документ БР.: DOC_12283-98/2023
Урнек: Други одлуки од собрание