листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

извештај за промена на сопственост на акционер


извештај за промена на сопственост на акционер.docx

Објавено на: 06.06.2023 09:12:55
Документ БР.: DOC_10191-455/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации