листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Тетекс АД Тетово објавува информација за извршен откуп на сопствени акции


Објава на Берза за откуп на сопствени акции 08 06 2023.pdf

Објавено на: 08.06.2023 14:10:55
Документ БР.: DOC_12291-17/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции