листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за вонредно Собрание на акционери - Макстил А.Д


Предлог - Одлука за одобрување на голема зделка - Анекс бр. 20 - Стопанска банка АД Скопје - Собрание Јули 2023.pdf
Предлог - Одлука за одобрување на голема зделка - Проектот за инвестиција за Странична ножица за лим со бр. INV_2208 - Собрание Јули 2023.pdf

Објавено на: 09.06.2023 14:45:14
Документ БР.: DOC_13285-185/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери