листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на “ФАКОМ“ АД Скопје за 2022 година


Конечни ревидирани финансиски извештаи 2022.pdf

Објавено на: 13.06.2023 15:40:11
Документ БР.: DOC_12304-96/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи