листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

извештај за откуп на сопствени акции


известување до берза за откуп на сопствени акции.docx

Објавено на: 19.06.2023 08:40:35
Документ БР.: DOC_12291-19/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции