Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Konecni revidirani konsolidirani FI Tikves 2022 godina -bez godisen izvestaj


Konecni revidirani konsolidirani FI Tikves 2022 godina -bez godisen izvestaj.pdf

Објавено на: 06.07.2023 14:54:48
Документ БР.: DOC_12304-100/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи