Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

кратки биографии


Кратка биографија Арбиан Бајрами.pdf
Кратка биографија Слободан Јовески.pdf
Кратка биографија Зоран Паневски.pdf

Објавено на: 10.07.2023 14:52:18
Документ БР.: DOC_12285-51/2023
Урнек: Измени во органи на управување