Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за именување на член на Одбор на директори


Одлука за именување на член на Одбор на директори - 18-07-2023.jpeg

Објавено на: 18.07.2023 14:11:38
Документ БР.: DOC_12285-53/2023
Урнек: Измени во органи на управување