листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

obrazlozenie za fin. rezultat do 30.06.2023 godina


obrazlozenie.pdf

Објавено на: 21.07.2023 14:01:22
Документ БР.: DOC_10191-491/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации