Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација ги објавуваме неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.-30.06.2023 година за Димко Митрев а.д Велес


Fin.izv.01-30.06.2023.xlsx

Објавено на: 26.07.2023 14:11:37
Документ БР.: DOC_26441-14/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.