Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2023

 


6 Месечни известувања- Popova Kula 2023.xls

Објавено на: 26.07.2023 14:12:37
Документ БР.: DOC_26441-15/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.