Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите од неревидираните финансиски извештаи 01.01.2023-30.06.2023

 


Obrazlozenie kon rezultatite Popova Kula izvestai 30.06.2023.doc

Објавено на: 26.07.2023 14:12:37
Документ БР.: DOC_10191-508/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации