Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Тетекс АД објавува Образложение за остварените резултати за период од 01.01. до 30.06.2023 година


Образложение за остварените резултати за период од 01 01 до 30 06 2023.docx

Објавено на: 27.07.2023 14:50:59
Документ БР.: DOC_10191-521/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации