Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период јануари - јуни 2023 година


Фин.извештаи 30.06.2023.xlsx

Објавено на: 28.07.2023 08:55:26
Документ БР.: DOC_26441-35/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.