Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2023-30.06.2023


ZAS-6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2023.xls

Објавено на: 28.07.2023 14:15:25
Документ БР.: DOC_26441-41/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.