Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период од 01,01,2023-30,06,2023година


6 и 12 Консолидирани Месечни известувања- трговски друштва - Консолидирани.xls

Објавено на: 28.07.2023 14:16:25
Документ БР.: DOC_26441-43/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.