листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на ОИЛКО 01.01.-30.06.2023.pdf

Објавено на: 28.07.2023 14:31:19
Документ БР.: DOC_10191-542/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации