Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година


Образложение 30.06.2023.docx

Објавено на: 28.07.2023 15:30:26
Документ БР.: DOC_10191-549/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации