Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2023г.

 


Неревидирани финансиски извештаи 30.06.2023.xlsx

Објавено на: 28.07.2023 15:13:52
Документ БР.: DOC_26441-56/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.