Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон финансиските извештаи за периодот 01.01.-30.06.2023 г.

 


Објаснување кон финансиските извештаи 30.06.2023.docx

Објавено на: 28.07.2023 15:20:41
Документ БР.: DOC_10191-548/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации