листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски Извештај


Revizorski izvestaj.pdf

Објавено на: 28.07.2023 15:54:47
Документ БР.: DOC_12304-103/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи