листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани посебни финансиски извештаи 01.01-30.06.2023


FI REPLEK AD 01.01-30.06.2023 posebni.xls

Објавено на: 31.07.2023 14:05:48
Документ БР.: DOC_26441-67/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.