листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 01.01-30.06.2023


Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 01.01-30.06.2023.pdf

Објавено на: 31.07.2023 14:05:48
Документ БР.: DOC_10191-558/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации