листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2023

 


MAKOTEKS AD 30 06 2023.xls

Објавено на: 31.07.2023 15:10:52
Документ БР.: DOC_26441-86/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.