Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информацијa:

Образложение кон неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи  за период 01.01.2023 -30.06.2023

 


Obrazlozenie za berza 01.01-30.06.2023.doc

Објавено на: 31.07.2023 15:11:12
Документ БР.: DOC_10191-578/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации