листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи


Образложение кон неревидирани финансиски извештаи.pdf

Објавено на: 31.07.2023 15:00:13
Документ БР.: DOC_10191-576/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации