листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза од Витаминка АД Прилеп


Obrazlozenie do berza nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01.-30.06.2023.pdf

Објавено на: 31.07.2023 15:25:49
Документ БР.: DOC_10191-580/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации