Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финасиските извештаи за период 01.01.2023 до 30.06.2023


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИТЕ ФИНАССИСКИ ИЗВЕШТАИ 30.06.2023 г.doc

Објавено на: 14.08.2023 09:01:35
Документ БР.: DOC_10191-597/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации