Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи - консолидирани 01.01-30.06.2023 год.


Берза, образложение кон финансиските извештаи -консолидирани 30.06.2023.xlsx

Објавено на: 15.08.2023 14:10:44
Документ БР.: DOC_10191-603/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации