Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидирани финансиски извештаи 01 01 2023-30 06 2023


Образложение кон консолидирани финансиски извештаи 01 01 2023-30 06 2023.docx

Објавено на: 15.08.2023 14:11:26
Документ БР.: DOC_10191-605/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации