листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

promena na sopstvenost na akcioner


известување за промена на сопственост на акционер.docx

Објавено на: 15.08.2023 14:11:39
Документ БР.: DOC_10191-606/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации