листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија АД Битола - 30.06.2023


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија АД Битола - 30.06.2023.xls

Објавено на: 15.08.2023 15:18:00
Документ БР.: DOC_26441-112/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.