листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на консолидираниот финансиски извештај за групација ЗК Пелагонија АД Битола 30.06.2023


Образложение на консолидираниот финансиски извештај за групација ЗК Пелагонија АД Битола 30.06.2023.doc

Објавено на: 15.08.2023 15:18:30
Документ БР.: DOC_10191-608/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации