листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Прилог кон Предлог - Одлуката за именување на независен член на Надзорниот одбор на Централна кооперативна банка АД Скопје


Прилог кон Предлог - Одлука за именување независен член на НО на ЦКБ АД Скопје.pdf

Објавено на: 24.08.2023 09:35:00
Документ БР.: DOC_13285-200/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери