Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Тетекс АД Тетово доаставува Известување за откуп на сопствени акции


Известување за откуп на сопствени акции.pdf

Објавено на: 26.09.2023 14:10:29
Документ БР.: DOC_12291-29/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции