Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 30.9.2023 година.

 


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-30.9.2023 година.xls

Објавено на: 24.10.2023 14:17:46
Документ БР.: DOC_12298-8/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.