листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период јануари - септември 2023 година


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-09.2023.xls

Објавено на: 26.10.2023 08:27:02
Документ БР.: DOC_12298-12/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.