Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Тетекс АД Тетово го објавува Образложението за неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.09.2023.


Образложение за неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.09.2023.docx

Објавено на: 26.10.2023 14:19:33
Документ БР.: DOC_10191-668/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации