Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2023г.


Банки - 3 и 9 - месечно известување-300923-261023.xlsx

Објавено на: 26.10.2023 14:21:01
Документ БР.: DOC_12298-19/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.