Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-30.09.2023 година.


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.09.2023.pdf

Објавено на: 26.10.2023 15:21:34
Документ БР.: DOC_10191-671/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации