Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на НЛБ Банка закажано за 29.11.2023 година (среда) со почеток во 12.00 часот, во просториите на НЛБ Банка АД Скопје, на ул. „Водњанска“ бр.1, Скопје.


Javen povik za Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 27.10.2023 14:10:49
Документ БР.: DOC_10109-136/2023
Урнек: Јавен повик за собрание