Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.2023-30.09.2023

 АД ГРОЗД СТРУМИЦА


9 Месечно Изв.27.10.2023.xls

Објавено на: 27.10.2023 14:17:49
Документ БР.: DOC_12298-29/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.